Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker 4.0.9

Wykorzystaj telefon do swoich treningów

Zalety

  • Ogromna ilość możliwych ustawień
  • Informacje głosowe w czasie treningu
  • Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Endomondo Sports Tracker Pro na Symbian to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom uprawiającym sport. Dokonuje różnorodnych pomiarów podczas ćwiczeń i świetnie motywuje do polepszania kondycji. Endomondo sprawi, że po prostu nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu.

Wykorzystując GPS aplikacja potrafi zmierzyć czas ćwiczeń, przebytą odległość, a także spalone kalorie, prędkość czy tętno serca (wymaga dodatkowego urządzenia). Endomondo zapisuje wszystkie te dane, dzięki czemu łatwo porównasz swoje osiągnięcia na przestrzeni czasu. Program pozwala też wyznaczyć konkretne cele do osiągnięcia, jak na przykład przebycie określonego dystansu podczas biegania.

Aplikacja Endomondo Sports Tracker Pro na Symbian świetnie wykorzystuje mapy dostępne w telefonie. Możesz zapisać pokonaną trasę i obejrzeć ją później w telefonie. Oczywiście warto pochwalić się nią znajomym wysyłając na konto online udostępniane każdemu przez Endomondo.

Niezależnie od tego jak często uprawiasz sport i jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina, Endomondo pozwoli Ci monitorować swoje osiągnięcia i postępy w profesjonalny sposób.

Najczęściej pobierane Sporty na symbian

Więcej
Endomondo Sports Tracker

Download

Endomondo Sports Tracker 4.0.9

Opinie użytkowników o Endomondo Sports Tracker

  • według Anonymous

    Pozdrawiam i polecam!.
    bardzo prosty, dokładność zapisu, przejrzysty, możliwość uprawiania różnych dyscyplin, mo...   Więcej